Hakkımızda Bilmek İstedikleriniz

Bu kaçak iddaa sitesinin olması gerektiği gibi hareket ettiğini tespit edeceksiniz. Arzu eden, Türkiye’de yaşayan, 18 yaşında ya da üzerinde olan herkes, Betcio üyelik işlemini gerçekleştirebilir. Başvuru yapılması ile onay alınması arasında geçecek süre, 5 dakikadır. Tercih ettiğiniz sitede, bahis ve oyun hizmetlerini kullanacaksınız. Yüksek oran, geniş market, eğlenceli, heyecanlı, şeffaf oyun anlayışı ile tanışacaksınız. Elbette yasal ve özellikleri tamamlamış, Türkiye’de kabul edilmese de yasal özellikleri tamamlamış bir siteden hizmet aldığınızı göreceksiniz.

Müşteri Güvenliği

Üyelik işlemini gerçekleştirmiş şahıslar, gerekli güvenlik tedbirleri ile karşılaşacaktır. Müşteri güvenliği konusuna maksimum düzeyde önem vermektedir. Ödeme seçenekleri ya da finansal hareketler için en uygun ve güvenli şifrelendirme sistemlerinin kullanıldığı görülmektedir. Ayrıca Ödeme Kartları Endüstrisi kuralları da birebir uygulanmaktadır. Kişisel bilgiler güvenli bir şekilde saklanmakta, en yüksek güvenlik önlemlerinin uygulandığı net bir şekilde görülmektedir. 7 gün, 24 saat boyunca tüm bilgiler şifreleme programları aracılığıyla kontrol ve denetim altında tutulmaktadır. Bilgi belge paylaşımı yapılmamakta, gizlilik politikası hükümleri uygulanır.

Ödemeleri Yapar mı?

Elbette EFT dışındaki tüm seçenekler de, 24 saat boyunca ödeme yapar. EFT, mesai saatlerinde ödeme alabileceğiniz sistem anlamına gelmektedir. Ödemeler en düşük 100 ve günlük maksimum 15.000 Türk Lirası olacak şekilde yapılmaktadır. Tek seferde 15.000 ya da 2 sefer de ancak 15.000 Türk Lirasını geçmeyecek şekilde ödeme alacak, ödemelerde komisyon, kesinti, işlem masrafı, hizmet bedeli gibi bir anlayış ile karşılaşmayacaksınız.

Betcio İle Güvende miyim?

Aslında betcio hakkında bilgi verildiğinde, güvenlik prensipleri hakkında da yazı içerisinde bilgi verilmiştir. Yazının bu bölümünde bir kez daha güvende miyim? Sorusunun karşılığını gündeme getirelim. Kişisel bilgilerin korunması kanunu hükümleri dahilinde hareket edilmektedir. Bu çerçevede herhangi bir bilginizin ya da göndermiş iseniz herhangi bir belgenizin üçüncü şahıslara aktarılması mümkün değildir. Kamu kurum kuruluşları dahil olmak üzere, şirkete bir talep bildirilmesi durumunda dahi bilgi ve belgeleriniz asla paylaşılmayacaktır. Gerçek ya da tüzel kişiliklere veya internet ortamına bir ya da birden fazla kullanıcının bir ya da birden fazla bilgi veya belgesinin aktarılması, paylaşılması gibi bir durum söz konusu değildir. Aynı yazıda da belirttiğimiz gibi, güvenlik programları, veri koruma sistemleri, şifreleme programları ile site içeriğindeki hareketlerde de güvenli bir ortam yaratılmış, güvenli site anlayışı kullanıcıların karşısına çıkarılmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*