Betcio Para Yatırma İşlemleri Ve Limitleri

Betcio sitesinde finansal hareketleri, özellikle para yatırma işlemlerini rahat ve güvenli bir şekilde tabii ki hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu yazıda sizlere para yatırma işlemleri ve limitleri hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikli olarak şunu belirtelim. Sitede bir hesap meydana getirdikten sonra, haftanın 7 günü boyunca ve elbette günün 24 saati boyunca site hesaplarınıza bahis ve oyunlarda kullanmak amacıyla, para yatırma işlemini yapabilirsiniz.

Betcio Yatırım Yöntemleri

Betcio sitesinde açılan hesaplara, istediğiniz bir yöntem ile para transfer işlemini yapabilirsiniz. Finansal departman tarafından belirlenmiş sistemler bulunmaktadır. Yatırım yöntemleri şu şekilde sıralanmıştır. Papara ile para yatırma, havale ile para yatırma, karekod ile para yatırma, cepbank ile para yatırma, cmt cüzdan ile para yatırma, kripto para ile yatırma, EFT ile para yatırma, kredi kartı ile para yatırma. Gördüğünüz gibi hemen hemen her türlü sistem ile yatırım imkanı bulunmaktadır. Sadece EFT yöntemini tercih eden kullanıcılar tabii ki hafta içi ve mesai saatleri içerisinde para yatırma işlemini yapabilirler. Diğer bütün sistemlerde 7 gün, 24 saat boyunca işlem yapma avantajı bulunmaktadır.

Betcio Para Yatırma Miktarları

Dikkat etmeniz gereken, para yatırma talep formunda yerine getirmeniz gereken kurallardan bir tanesi de, para yatırma miktarları olacaktır. Yatırım talimatı verecek iseniz, bu detaylara dikkat etmeniz gerekecektir. Para yatırma transferinde kullanabileceğiniz miktarlar, havale, EFT, papara, kripto para seçenekleri için en az 100 Türk Lirasıdır. Karekod için en az 50 Türk Lirası, cepbank için en az 20 Türk Lirası limit bulunmaktadır. Kredi kartı ile yatırabileceğiniz en düşük para miktarının ise, 250 Türk Lirası olduğu görülebilmektedir.

Betcio Minimum Yatırımda Promosyon Veriyor mu?

Betcio para yatırma işlemleri ve limitleri anlayışında, yatırımlar karşılığında alabileceğiniz promosyonlar bulunmaktadır. Peki minimum yatırımda promosyon veriyor mu? Promosyon kurallarını dikkatli bir şekilde okumanızı sizlere tavsiye edeceğiz. Elbette her yatırım işlemi karşılığında promosyon alacaksınız. Ancak yatırım promosyonu kurallarını okumadan transfer işlemini gerçekleştirmeyin.

Örneğin % 15 oranında cepbank, karekod ve bitcoin yatırım promosyonu bulunmaktadır. Bu promosyonu alabilmek için, bu yöntemlerden herhangi bir tanesi ile para yatırmanız gerekecektir. Promosyon almanız için yatırmanız gereken en düşük para miktarı, 50 Türk Lirasıdır. Oysa cepbank ile yatırabileceğiniz en düşük para miktarının, 20 Türk Lirası olduğu görülmektedir. Dolayısıyla cepbank ile 20 Türk Lirası yatırdığınızda, cepbank yatırım promosyonu alamazsınız. Promosyonu almak istiyor iseniz, bu yöntem ile en az 50 Türk Lirası değerinde para transfer işlemini yapmanız gerekmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*